+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Adana,Antalya,Burdur,Hatay,Isparta,Mersin, Bursa,Çanakkale,Edirne,Kırklareli,Kocaeli,Sakarya,Tekirdağ,Yalova çanta imalatı

Çanta imalatçıları Adana,Antalya,Burdur,Hatay,Isparta,Mersin, Bursa,Çanakkale,Edirne,Kırklareli,Kocaeli,Sakarya,Tekirdağ,Yalova illeri  içinde Gençler Çanta olarak oldukça iyi bir yol kat ettik.

Çanta üretimine yaptığımız katkılar ile hem dayanıklı hem de gündelik hayatta kolay kullanımı olan her yaş için çantalar ürettik. Çanta üretimi bizim için sadece ticari bir yol değil aynı zamanda hem ülkemiz hem de üretimimiz için bir değer oluşturmak. Ordu ili içinde de toptan üretimlerimiz oldukça fazla talep görüyor. Çanta çeşitlerimiz hem kadın hem erkek hem de çok alanında rağbet gördükçe daha iyisi için çabalıyoruz.

 

 Pek çok çanta modeli sadece göze güzel göründüğü için üretiliyor. Bizim çantalarımız için sadece göze güzel gözükmesi değil aynı zamanda iki öğe daha ön planda oluyor. Bunlardan ilki sağlamlık ve ikincisi ise ergonomik. Çantalardaki kullandığımız kaliteli malzeme ve kaliteli dikiş bu öğeleri ortaya çıkarma da yardımcı oluyor. Online kataloğumuzda bulunan çok çeşitli çantalarımız ile aynı zamanda kaliteli ve ekonomik üretimler için de çabalıyoruz. Çanta üreticileri olarak oldukça iyi bir yol kat ettiğimiz düşünüyoruz. Çanta sadece bir marka satmak değil aynı zamanda her günkü kullanıma dair olmazsa olmaz bir eşya olduğu için bu ürünün üretimi aşamasında oldukça titiz davranmak gerekiyor. Çeşitlerimizi de hem bu günlük kullanıma hem de ihtiyaca yönelik fakat son trendler ile paralel üretmeye çalışıyoruz.

 

Sakarya İçin En İyi Çantalar

Çanta imalatçıları Adana,Antalya,Burdur,Hatay,Isparta,Mersin, Bursa,Çanakkale,Edirne,Kırklareli,Kocaeli,Sakarya,Tekirdağ,Yalova illeri içinde de toptan satışlarımız var. Oldukça fazla talep gören çantalarımız bu il içinde her ihtiyaca yönelik olarak üretiliyor. Üretim yaptığımız spor çantaları, sırt çantaları, makyaj ve plaj çantaları ile her günkü kullanımdan özel alanlara kadar har türlü alan için çanta üretimi yapıyoruz. Özellikle sırt çantası gibi insanla uyumlu olması ve taşıması kolay çatlarda en ergonomik ve en kolay kullanılır modellerimiz bulunuyor.

Sırt çantası belirli bir miktar yükü oldukça rahat bir şekilde taşımanız için her geçen gün hem dikişlerimizi hem de malzememizi geliştiriyoruz. Online kataloğumuzdan çanta üreticileri  Gençler Çanta olarak ne kadar büyük bir yol kat ettiğimizi de anlayacaksınız. 

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG