+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Ağrı, Muş, Bitlis, Erzincan Erzurum Bayburt, Sivas, Tunceli, Çanta üreticileri

Çanta Üretimi ve Ergonomik Çözümler

Ağrı, Muş, Bitlis, Erzincan Erzurum Bayburt, Sivas, Tunceli, Çanta üreticileri Gençler Çanta

Çanta seçimi özellikle okul çağındaki çocuklar için veya özel kullanım için olanların oldukça ergonomik ve sağlam olmasına dikkat edilir. Bu anlayışı ile üretilmiş çanta da hemen kendini belli eder. Her toptan üreticinin yapabileceği bir iş değildir. Hem ergonomik hem de göze de hitap eden şık bir tasarımı çanta imalatçıları Ağrı, Muş, Bitlis, Erzincan Erzurum Bayburt, Sivas, Tunceli  iline sunuyoruz. Doğu’nun incisi olan bu ilde en çok üretim yapan toptancı olmanın gururu yanında bu ilginin kalitemizi de azaltmasına izin vermiyoruz. Çanta üreticisi olarak sadece üretim aşamasını değil aynı zamanda son kullanıcıya kadar gide süreci de göz önüne alarak üretim yaptığımız için Türkiye’de en çok satan marka olmayı başardık.

 

 

Çanta üreticileri olarak sadece sonuca değil sürece odaklamış olmamız bizi Türkiye sınırlarının dışında çıkardı. Çanta kullanımı konusunda her alana hitap ediyoruz. Plaj çantası, spor çantası, laptop ve evrak çantası gibi özel alanlardaki tüketicinin ihtiyaçlarını gözeterek üretim bandımıza her geçen gün yansıtıyoruz. Her il için değişik üretimlerimiz olabiliyor. Van ili için okul ve spor çantalar çok tercih ediliyor. Sadece Van’da değil referanslarımızdan da anlaşılacağı gibi her için oldukça ilgi var. Ergonomi ve kalitenin bir çanta içi ne kadar önemli olduğunu ve bu öğelerin çantanın ömrünü ne kadar uzattığını da biliyoruz. Bunun için sadece Van’da değil bütün şehirlerde tercih sebebiyiz.

Doğu’nun En Sevilen Markası

Çanta imalatçıları  olarak Van’daki kadar talep gördüğümüzü söyleyebiliriz. Doğunun neredeyse bütün köşelerine üretim yapıyoruz ve üretimlerimizden de her il oldukça memnun kalıyor. Bütün bu iller ve Avrupa çapında hizmet verdiğimiz ülkeler çanta anlayışımızın bir kanıtı olarak var oluyorlar. Her geçen gün kalitemizi aslında bu kadar tercih edilmemiz ile doğru orantılı arttırmanı yollarını arıyoruz. 20’den fazla kategoride çok geniş bir hedef kitleye hitap ettiğimiz halde yine de son modayı takip ederek son kullanıcıyı ve satıcıyı memnun etmek üzerinde en çok çalıştığımız konu.

Çanta üreticileri olarak Web sitesi kataloğumuza bakarak ne demek istediğimiz daha iyi anlaşılıyor.

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG