+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Bayan çanta imalatı yapan firmalar

Bayan çanta imalatı yapan firmalar

Çantanın En Güzel Halleri

 

Bayan çanta imalatı yapan firmalar arasında en çok tercih edilenlerden biri olan Gençler Çanta olarak kadınların ne istediğini bilerek hareket ediyoruz. Kadınların her anın için özel çantaları hem kaliteli hem de ekonomik olacak bir şekilde üretmek bizim için oldukça kolay. Sürekli değişen moda anlayışı ve bunu getirdiği hızla değişimler ile çanta modellerimiz güncelleyerek sadece kadınlar için değil çocuklar ve erkekler içinde çanta üretimi yapıyoruz. Moda sadece kadınlar için değil. Trendleri takip ederek en şık çantaları her alana uygun bir şekilde erkekler içinde tasarlıyoruz. Hedef kitlemiz erkekler olunca en çok üretim yaptığımız modeller iş adamlarına ve öğrenciler uydun olan hem kadınlar hem de erkekler için taşıması ve kullanması kolay laptop çantaları ve evrak çantaları oluyor.

Bayan çanta imalatçıları İstanbul içinde bu şehrin moda anlayışına uygun olarak yaptığımız üretimler için alıcılar oldukça memnun. Kadınlar için plaj ve makyaj çantaları üretirken aynı zamanda iş hayatına biraz renk katan diz üstü bilgisayar ve evrak çantaları da üretim alanımız içinde yer alıyor. Hedef kitle kadınlar olunca değişen modaya ayak uydurmak zor ancak kataloğumuzu ve Fudeal öze koleksiyonumuzu incelediğiniz de trendleri takip etmede ne kadar usta olduğumuz göreceksiniz. Bunu ekonomik çözümler üreterek yapmak da ustalığımıza ustalık katıyor.

Kadınların Ergonomisine Uygun Çantalar

Bayan çanta üreticileri arasında kadınlara verdiğimiz değer ile en kolay kullanım ve taşıma sunan kaliteli dikişli ve malzemeli çantalar üretiyoruz. Bütün gün yanınızda omzunuzda ve sırtınızda taşıdığınız çantalarınızın ergonomiye uygun olması gerekiyor. Hep sap boyu hem de malzemenin kalitesi çantanın kullanımı kolaylaştırıyor. Bunun için sadece kadınlara yönelik değil erkekler ve çocuklar içinde aynı anlayış ile çanta üretimi yapıyoruz. Online kataloğumuza bir göz gezdirecek olursanız çocuklar için okul ve anaokulu çantaları, yetişkinler için de valizden plaj çantasına kadar her alanda üretimlerimizi görebileceksiniz. Çanta denince bizim akıllara gelmemiz hem üretimlerimizin kalitesinden hem de oldukça fazla çeşitte, her alan için ürün sağlamamızdan geliyor. 

daha fazlası için : http://genclercanta.com/iletisim.html

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG