+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Çanta için Dogru Adresi Seçin

Çanta için Dogru Adresi Seçin

Çanta imalat toptan satış Gençler Çanta olarak bizim işimiz. Çantalarımızın kalitesini ve ne kadar tutulduğunu anlamak için ilk önce referanslarımıza bakmanız tavsiye ediyoruz. Novo Nordisk, Sanovel, Pfizer, Bayer, Bilim, Roche gibi Unilever, Henkel, Mavi Jeans, Michelin, Adidas, TAI, Mercedes-Benz. BP Gaz, Borusan Holding, Tui Thomson gibi firmalara çanta üretimi yaparak hem kaliteli hem de ekonomik bir firma olmanı hakkını verdik. Hizmetlerimiz sadece çanta üretmek değil aynı zamanda eşyanın tabiatına yönelik yeni atılımlar ve çağa uygun tasarımlar üretmek. Her geçen gün bu iş için daha fazla çaba sarf ediyoruz.

Avrupa’ya Giden Çantalar

Pek çok çanta üreticisi firma var. Bunlar arasından sıyrılıp en iyisi olmak için çok çalıştık. Genler çanta olarak bu sektörde çanta alanında verdiğimiz hizmetler ve ürünlerimiz bizi promosyon çanta firmaları arasında bir adım öne taşıyor. Online kataloğumuzda her. Eşit çanta bulmak mümkün. İlk önce Türkiye sonra da dünya için üretime hazırız. Avrupa ve Orta Doğu ile yaptığımız toptan çanta ihracatımız da birlikte çalıştığımız ülkeler arasında Almanya, Belçika, İspanya ve Birleşik Krallık bulunuyor. Bu yüzden Avrupa standartlarına kadar çıkardığımız çantalarımız dünyanın her yerinden alıcı bulabiliyor. Çanta denince sadece ticaret edil son kullanıcıya gelene kadarki süreç de bizi ilgilendiriyor. Hangi alanda çanta üretimi yapıyorsak o alanın ihtiyaçlarına ve taleplerine göre bir üretim yapma aşamasına giriyoruz.

 

Çanta imalatçıları İstanbul Anadolu yakası olarak da toptan satışlarımız var. Çantalarımız ve firmamız için gerekli detaylı bilgi internet sitemizde bulunuyor. Sitemiz ziyaret ederek sırt çantaları, set çantalar, plaj çantaları, evrak çantaları, diz üstü bilgisayar ve postacı çantaları gibi pek çok çeşidi görebilir aynı zamanda da firmamızın misyonu ile ilgili daha yakından bilgi alabilirsiniz. Firma olarak her zaman kaliteyi her şeyin üzerinde tutuyoruz. Her kesime hitap etmek istediğimiz ve uzun süreli kullanıma uygun sağlam ürünler üretmek istediğimiz için de fiyatları olabildiğince ekonomik tutmaya çalışıyoruz. Toptan çanta deyince akıllara bizim markanın gelmesinin sebebi de bu vizyonumuz sayesinde oluyor. 

daha fazlası için http://genclercanta.com/urunlerimiz.html

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG