+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Çanta imalatçıları Gaziantep Şanlıurfa, mardin, batman, Diyarbakır, adıyamnan malatya, elazığ van

Çanta Üretiminde Marka Olmak

Çanta imalatçıları Gaziantep Şanlıurfa, mardin, batman, Diyarbakır, adıyamnan malatya, elazığ van  il sınırları içinde oldukça iyi bir toptan satış yapan marka olmayı başardık.

Toptan çanta üretimindeki başarımız güçlü koleksiyonlarımız ve çantalarımızın kalitesinden geliyor. Çanta üretiminde gösterdiğimiz çaba hem ergonomik hem de modayı yakından takip eden tasarımlarımızda ortaya çıkıyor. Çantalarımız iddialı olmasına rağmen oldukça ekonomik olarak sunuyoruz. Son kullanıcıya gelene kadarki sürece odaklanarak üretim yaptığımız çantalar bu yüzden Gaziantep ilinde en çok tercih edilenler olarak öne çıkıyor. Çanta deyince özellikle toptan alımlarda bizim adımızın geçmesi de herhâlde bu yüzden.

 Gaziantep içinde toptan satışlarımızı arttırmak ve bu ilin şanına yakışır bir marka olmak önemli. Markalaşma sürecinde bizi tercih eden ve geri bildirimleri ile motivasyon sağlayan bütün iller aslında hedef kitlemizi barındırıyor. Koleksiyonlarımızı tüm Türkiye içinde en çok tercih edilen toptan marka olmak için daha da özen ile hazırlıyoruz. Fudela Koleksiyonumuz bu alandaki çalışmalarımız için en iyi örneklerden biri. İnternet sitemizdeki online kataloğumuzda bu koleksiyon ve diğer çeşitlerimiz bulabilirsiniz. İrtibat içinde adresimiz ve markamız ile bilmek istediğiniz her şey sitemizde var. Sitemize ulaşarak misyonumuzun ne olduğunu da anlayacaksınız. Sadece çanta değil aynı zamanda her zaman hatırlanacak güzel bir hatıra, sizi yarı yolda bırakmayacak sağlam bir şey üretiyoruz. Amacımız sadece toptan üretim yaparak toptan bir kazanım değil tek tek herkesi memnun ederek üretimde bulunmak. Bu yüzden çanta üreticileri Gaziantep Şanlıurfa, mardin, batman, Diyarbakır, adıyamnan malatya, elazığ van illerinde her zaman bu hedefe yönelik olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

 

Hatay İli için Çanta Üretimi

Çanta imalatçıları Gaziantep Şanlıurfa, mardin, batman, Diyarbakır, adıyamnan malatya, elazığ van ili içinde oldukça iyi bir üretim alanı bulduk. Burada toptan satışlarımız için kaliteli ve ekonomik üretimler yapmamız bizi öne çıkarıyor. Çanta geçmişten bu güne ne eski eşya olarak aslında hep aynı işlevi görüyor. İnsanoğlu olarak ihtiyaçlarımız yıllar içinde değişse de çanta ihtiyacımız hep aynı. Yanımızda bize gerekli olan eşyaları tutan bir araç.

 

Çanta üreticileri Gaziantep Şanlıurfa, mardin, batman, Diyarbakır, adıyamnan malatya, elazığ van ilinde de çantanın işlevselliğini göz önünde bulundurarak günümüzde modaya uygun olarak çantayı başka bir ihtiyaca göre de hazırlıyoruz. Koleksiyonlarımızda bu ihtiyaçları gözeterek tasarımlar sunuyoruz. Özellikle kadın çantalarına oldukça iddialı parçalarımız var.

 

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG