+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Çanta Koleksiyonunda Devrim

Çanta Koleksiyonunda Devrim

 Pek çok çanta üreticisi sadece sağlamlığa ya da tasarıma yöneliyor. Özellikle topta çanta üretiminde her şeyi gözeten ürünler yerine sadece ekonomik olması için çaba sarf ediliyor. Bizim farkımızda çanta imalatçıları  olarak burada ortaya çıkıyor. Sadece çanta değil aynı zamanda sizi güzel gösterecek ve uzun süre de kullanıma uygun ekonomik toplu üretimler bizi bir adım öne çıkarıyor.

Sadece çanta değil derken örneğin spor çantalarında her spor dalına uygun olarak üretim yapmaya çalışıyoruz. Özel tasarımlar için veya dizüstü bilgisayarı çantaları için hedef kitlemiz büyütmek amacı ile oldukça sağlam ve özel çantalar üretmemizin sebebi de bu.

Çanta üreticileri son kullanıcı olarak güzel ve sağlam bir çanta gördüğünüzde bizim üretimimiz olduğunu bilin. Koleksiyonlarımız ve bütün çeşitler internet sitemizde bulunuyor. Sürekli güncellediğimiz kataloğumuzda hem son trendler hem de artık klasikleşmiş modeller bulunuyor. Toptan çantadan beklenen ve daha fazlası için Malatya’da oldukça popüler olmamızın sebebi de bu. Hedef kitlemizi genişletme politikalarımız sonucunda spordan sırt çantalarına laptop ve evrak çantalarından makyaj çantalarına kadar geniş bir koleksiyona sahip olarak hizmet veriyor ve bu alanda daha fazla çalışma yapıyoruz.

Üretimde En İyi Olmak

Çanta imalatçıları içinde en çok tercih edilen marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Pek çok üretici var ancak farkımızı internet sitemize bir göz atarak anlayabilirsiniz. Çanta konusunda bu kadar hassasiyet göstermemizin sebebi ilk önce insan daha sonra da yaptığımız işe olan saygımız. Markamız için görülmesi gereken her şey internet sitemizde mevcut. Sitemizde hem misyonumuz hem de vizyonumuz ile ilgili bilgi alırken aynı zamanda geniş kataloğumuzu online olarak inceleyebilirsiniz.

Çanta üreticileri için verdiğimiz hizmet Tüm Türkiye için aynı. Her il için önemli üretimler yapıyoruz. Her alan için üretim yaptığımız çantalımız en kaliteli malzemeler ve en iyi dikişlere sahip olsa da hala en ekonomik markalardan biri olduğumuz için şanslıyız. Manisa ili içinde her türlü üretimi yapacak uzman üretici kadromuz ile her türlü siparişin üstesinden zahmetsizce gelebiliyoruz. 

ilginizi Çekebilir : Çanta İmalatı

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG