+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Çanta üreticileri imalatçıları Zeytinburnu Beyazıt

Çantada En Güzel Seçimler

Çanta imalatçıları Zeytinburnu ilçesi içinde oldukça fazla üretim talebi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu ilçe ve tüm Türkiye’deki ticarete duyduğumuz saygı çanta markası olarak bu eşyanın üretim ve günlük kullanım alanına da yansıyor. Çanta üretimi denince akla sadece belirli bir çantanın dikilmesi gelebilir ancak gülü hayatta özel alanlar ve genel kullanım için çantanın ne kadar gerekli olduğunu düşünürseniz bir de o kadar çok üretim yapıyoruz. Seyahate çıkarken size gerekli olan valiz veya plaja giderken eşyalarını koymanız gereken plaj çantaları. Bunlar hep özel alan içindeki ürünler.

Günlük yaşantıda da eşyalarımız için bir kılıf olan çanta, bizim için bu kadar basite indirgenmiyor. Çantanın hem sağlam hem ergonomik hem de kaliteli olmasına dikkat ederek üretim yapıyoruz. Bütün bunlar ekonomik kelimesi çatısı altında toplanıyor. Dürüstlük ile çanta üreticileri Zeytinburnu olarak hem ekonomik hem de kaliteli üretim yapılabiliyor. Bu yüzden her geçen gün hedef kitlemizi ve çeşitlimizi arttırarak üretim yaparken aynı zamanda piyasayı da göz önünde bulunduruyoruz. Toptan olarak alınabilecek her türlü çanta modeli Fudela gibi özel koleksiyonlar ile birlikte internet kataloğumuzda var. Bütün çanta modelleri bize ait ve özel üretim çanta da yapıyoruz. Referanslarımızdan da anlaşılacağı gibi her marka ve her alan için üretimlerimiz söz konusu. Çanta denince oldukça farklı ve aynı zamanda zamanın isteklerine uygun üretim yapma oldukça zor; fakat biz zoru başarmak için üretim yapıyoruz.

Beyazıt’ın en Çok Tercih Edilen Markası

Çanta imalatçıları Beyazıt ilçesi içinde oldukça hatırı sayılı üretimlerde bulunduğumuz biliniyor. Çanta denince akla sadece kola takılan bir eşya gelmesin. Üretimlerimiz hem promosyon hem de okul veya anaokulu gibi çok gerekli alanlar için de var. Çanta üretimi için gösterdiğimiz titizlik ile en kaliteli malzemeleri kullanarak hem ergonomik hem de son modayı takip ederek koleksiyon oluşturuyoruz. Her geçen zamanda markamızın önemini fark ederek daha ekonomik ve kaliteli bir yolla çanta üretiminin yollarını arıyoruz. Malzemelerimiz için her türlü materyal kullanmanız söz konusu. Kumaşlarımız ve derilerimiz çanta üreticileri Beyazıt olarak oldukça kaliteli ve uzun ömürlü.

 

daha fazlası için  http://genclercanta.com/blog

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG