+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Çanta Üretim Lideri firma | Gençler Çanta

Çanta Üretim Lideri

Evrak çantası imalatı alanında ve bunun gibi her türlü özel alanda ürettiğimiz çantalarımız ile oldukça fazla talep gören Gençler Çanta olarak amacımız daha fazla üretim ile Avrupa’nın farklı şehirlerine de yayılmak. Çanta üretimi konusunda oldukça iddialıyız ve bunu Avrupa’nın pek çok ülkesine yaptığımız üretimler ile ispatlıyoruz. Belçika, İspanya, Almaya, Fransa ve Birleşik Krallık için yaptığımız üretimleri Türkiye içinde de her ile sağlıyoruz. Sadece evrak çantası değil bilgisayarınız ve ofis için gerekli olan her çanta çeşidini üretebiliyoruz. En kaliteli malzeme ve ergonomiyi birleştiren tasarımlar ile hem şık hem de rahat olabilirsiniz.

İstanbul çanta imalatçıları olarak bu kadar iddialı olmamız ekonomik olmadığımız anlamına gelmiyor. Üretim süreci ve satış sürecinde dürüstlük ve iyi bir toptan satıcı olmaya odaklandığımız için hem kaliteli hem de ekonomik üretimler yapabiliyoruz. Çanta üretiminde referanslarımız ile de bizi tanıyabilirsiniz. Türkiye’nin ve dünyanın önemli firmaları ile yaptığımız işler ne kadar profesyonel ve dürüst bir toptan üretici olduğumuzun göstergesi. Refreanslarımız arasında buluna firmalar; Novo Nordisk, Sanovel, Pfizer, Bayer, Bilim, Roche gibi Unilever, Henkel, Mavi Jeans, Michelin, Adidas, TAI, Mercedes-Benz, BP Gaz, Borusan Holding, Tui Thomson. Bu firmalardan başka diğer çalıştığımız alanlar için web sitemiz ziyaret edebilirsiniz.

Çantalarınız için Doğru Adres

İstanbul çanta üreticileri olarak doğru adreste olduğunuzu bilin. Bunu daha önceki referanslarımız ve üretimlerimiz ile anlatmak en doğru yol. İnternet sitemiz içindeki bütün ürenler her gün çeşitleniyor ve hızla değişen moda anlayışı ile oldukça farklı ve yeni tasarımları da ortay koyamaya çalışıyoruz. Bütün tasarımlar dünya çapında kabul görmüş üğrümler. Hem rahatlık hem de kaliteli malzeme ile yaptığımız bu üretimler her alanda var. Kategorilerimiz arasında sırt çantaları, set çantalar, el çantaları, evrak ve diz üstü bilgisayar çantaları, okul ve anaokulu çantaları gibi alanlarda hizmet veriyoruz. Bu kategoriler internet sitemiz vasıtası ile geldiğinizde hepsinin kendi içinde oldukça fazla çeşide de sahip olduğunu göreceksiniz. Her renk ve her malzeme ile üretim yapabiliyoruz. Bütün özel alanlar için de ne çok tercih edilen marka olmayı başarıyoruz. 

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG