+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Çanta Üretiminde En İyisini Seçmek

Çanta Üretiminde En İyisini Seçmek 

Türkiye’nin lider çanta üreticisiolarak her zaman en kaliteli ve bu kaliteden taviz veremeyen ama ekonomik bir imalat anlayışı benimsiyoruz. Gençler Çanta markası uzun zamandır hizmet veriyor ancak adımız gibi genç ve dinamik olmak düsturlarımızdan biri.  Çanta üreticisi olarak hep daha iyisini hedefliyoruz. Şimdiye kadar yurt dışında Almanya, Fransa, Birleşik Krallık, İspanya ve Orta Doğu’ya ithalat yapan bir firma olarak oldukça yüksek standartlara sahip olarak üretim yapıyoruz. Firmamızın yurt dışı bağlantıları bizi daha da kaliteli bir marka olmaya yönlendirdi. Bütün çantalarımız dünyanın her yerinde kullanılıyor. 

İlginizi Çekebilir:  Gençler Çanta Ürünler

Çanta imalatçıları içinde en iyi firma olmayı başarıyoruz. Kaliteli ürünü oldukça ekonomik ve dürüstlük il satışa sunduğunuzda alacağınız ödül de bu oluyor. Bütün Türkiye’de, referanslarımızdan da anlaşılacağı gibi en çok tercih edilen toptan ve promosyon çanta üreticisi olarak hizmet vermek bizim için yeterli bir gurur kaynağı. Şimdiye kadar hizmet kalitemizden hiçbir şey eksilmedi ve bu da bizi bütün iller için de en çok tercih edilen firma olarak yükseğe çıkardı. 

Türkiye’nin Bütün İllerinde Lider 

Türkiye’de Fudela çanta, sırt çantaları, plaj çantaları, spor çantaları, laptop ve evrak çantaları gibi bütün seçeneklerde toptan üretim yapıp aynı zamanda dağıtım da yapıyoruz. Bulunduğunuz il neresi olursa olsun size iyi gelecek toptan çantaları bizde bulabilirsiniz.  Çantalarımız için kapsamlı web sitemizde online bir katalog bulunuyor. Bu katalog ile ne kadar fazla çeşitte ve aynı zamanda çağın trendlerine uygun çantalarımız olduğunu göreceksiniz. Çanta sadece eşya taşımak için değil aynı zamanda tarzımızın da bir göstergesi olduğu için sadece sağlam ve ekonomik değil aynı zamanda modaya da uygun üretimler yaptığımızı belirtelim. 

her zaman kaliteden ödün vermeden çalışmak ve en son trendleri takip ederek eşsiz tasarımlar ile müşterilerimize özel hizmet sunmak bizim işimiz. Bütün bu hizmetlerden şimdiye kadar aldığımız geri bildirimler sayesinde oldukça gururlu olduğumuz da bir gerçek. Bu yüzden ürünlerimizin arkasında daha çok durabiliyoruz. 

daha Fazlası için : https://goo.gl/nAu7o5

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG