+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Çantada Kalite Odaklı Üretim

Çantada Kalite Odaklı Üretim

Çanta üreticisi şirketleri arasında kalite odaklı üretim içinde pek çok ögeyi barındırıyor. Kalite bir ürünün hem malzemesi hem de ergonomisini belirlediğinden sadece göze güzel görüne bir ürün ortaya çıkarmak “miş” gibi yapmak oluyor. Biz Gençler Çanta olarak kalitenin ne demek olduğunun fakındayız ve bu anlayışı işle oldukça uzun zamandır devam ediyoruz. Kalitenin içinde aynı zamanda değişen trendlerin yeni soluklu tasarımlarını da ekleyerek üretimlerimizi buna göre yapıyoruz. Bu yüzden çok tercih edilen bir firma olarak yolumuza çanta üretimine Türkiye’nin en iyisi olma hedefi ile gidiyoruz.

Kaliteli Çanta Her Alanda

Bayan çanta imalatı yapan firmalar olarak daha önceden belirttiğimiz gibi sadece göze değil aynı zamanda malzeme bilgisi ve ergonomiyi de göz önünde bulundurarak ekonomiye de hitap eden üretimlerimiz var. Dürüst bir anlayış ile yapıldığı zaman kaliteyi bir araya getiren bütün öğeler birleşerek bizim çantalarımız gibi ürünleri ortaya çıkarabiliyor. Bütün çanta tasarımlarımız hangi alanda olursa olsun her zaman en iyi malzeme ile yapılıyor. Online kataloğumuza bakarak hangi malzemeler ile nasıl çantalar yaptığımızı daha net anlayacaksınız. Pek çok üreticini arasında ayrıca çeşitlerimiz ile de sıyrılıyoruz. Ürünlerimiz sadece katalogdakiler ile de sınırlı değil aynı zamanda özel siparişlerde alarak çantalarımıza çeşit katabiliyoruz.

Bayan çanta imalatçıları İstanbul olarak referanslarımıza bakarak ne demek istediğimiz daha iyi anlaşılacaktır. Birlikte çalışıp olumlu geri dönüş aldığımız firmalar arasında Novo Nordisk, Sanovel, Pfizer, Bayer, Bilim, Roche gibi Unilever, Henkel, Mavi Jeans, Michelin, Adidas, TAI, Mercedes-Benz, BP Gaz, Borusan Holding, Tui Thomson bulunuyor. Diğer müşterilerimiz için internet sitemizde bulunan referanslar bölümüne bakabilirsiniz. Bütün ürünlerimiz aynı kalite ve aynı anlayışı ile üretiliyor. Firma olarak çanta çeşitlerimiz kadın, erkek ve çocuk alanında devamlı değişen anlayışlara göre güncelliyoruz. Artık çanta denince sadece sırta asılan ve eşya taşımaya yarayan bir ürün almak gelmiyor. Çoğu ünlü marka bir ürün değil bir yaşam tarzı satıyor. Biz de bu anlayışın farkında olarak her yaşam tarzına ve her alana uygun çantalar üretiyoruz. 

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG