+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Deri Çanta Alırken Dikkat Edilecekler!

Deri Çanta Alırken Dikkat Edilecekler!

www.genclercanta.comBlog

 

Deri çantalar, içine çok fazla şey alabildikleri için oldukça kullanışlıdır. Farklı model, renk ve büyüklüklerde hazırlanan çanta modelleri kadınların dolaplarında önemli bir yer tutar. Çantanın görünüşü ve bütünlük sergilemesi tarzını konuşturmak isteyen bayanlar için son derece değerlidir.

İlginizi Çekebilir : Promosyon Çanta Modelleri 

 

Çanta Seçerken Temel İhtiyaçlar Göz Önünde Tutulmalıdır

Çanta satın alırken hangi amaçla ve nerede kullanılacağına dikkat edilmelidir. Küçük eşyalar, cüzdan, anahtarlık ve cep telefonu taşımak isteyenler kıyafetlerine uygun deri, boyundan asılan küçük bir çanta tercih edebilirken, iş kadınlarının tercihi genel olarak büyük çantalardan yana olur.

Çanta seçerken en önemli konu malzeme kalitesine odaklanmaktır. Kaliteli bir deriyle hazırlanan çantalar zaman içinde değer kazanır ve uzun yıllar boyunca sahibine hizmet verir. Malzeme tercihinin ardından dikiş kalitesi gelir. Düzgün ve sağlam dikişlere sahip olan çantalar kullanıcısını hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. Yan ve dış cepler deri çantaların daha fonksiyonel özellikler kazanmasını sağlar. Kolay açılıp kapanan modeller kullanım avantajının yanı sıra güvenlik açısından da önemlidir.

Stil Sahibi Kadınlar İçin Öneriler

Çantalar, kadınların ayakkabıdan sonraki en büyük tutkusudur. Tarzını karşısındaki kişiye net bir şekilde yansıtmak isteyenler frapan renkler, desenler ve aksesuarlarla bezenmiş modellerden hoşlanırken, klasik sitili benimseyen kadınlar düz ve alışılagelmiş formları tercih ederler. Deri bir çanta alırken dış malzemesi kadar iç kısımda kullanılan astara da dikkat etmek gerekir. Dışı sapasağlam bir çantanın iç kısmının yırtılması kullanımını engeller.

Bir çantanın;tutma yeri, fermuarları, çıtçıtları, askısı ve varsa cepleri doğru tasarlanmış ve uygun yardımcı malzemelerle desteklenmiş olmalıdır. Çantanın fermuarının kolay açılır kapanır olması ve bu aşamada herhangi bir sorun yaşanmaması tercih sebepleri üzerinde etkilidir. Deri çanta alırken, bilinen markaları tercih etmek uzun süreli kullanım imkânı sağlayacağı gibi ödenen paranın karşılığının da alınmasını sağlar.

Erkeklerse;özellikle bilgisayarlarını ve evraklarını taşımak için postacı stili büyük çantalar kullanırlar. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli şey; kaliteli malzeme tercihi, işçilik, model, renk ve fiyat olmalıdır. El yapımı deri çantalar uzun yıllar her kıyafetle kullanılabilir.

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG