+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Ege Bölgesindede Gençler Çanta

Gençler Çanda Ege Bölgesinde de hizmetinizde 

Manisa, Aydın, Denizli, Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak, Muğla Çanta imalatı,üreticileri

Manisa, Aydın, Denizli, Kütahya, Afyonkarahisar, Uşak, Muğla toptan ve promosyon çanta üretiminde gençler çanta size en kaliteliyi en uygun şartlarda saglamak birincil hedefimiz. Gençler Çanta Dericilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak kaliteli ve kullanışlı toptan çanta temin etmek isteyen müşterilerimize 1985'ten beri yardımcı olmaktayız. Referanslarımız bize güvenmiş ve biz de onların güvenini hayal kırıklığına uğratmadan günümüze kadar getirmişizdir.

 

TOPTAN ÇANTA ÜRETİMİNDE BİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ

Günümüze kadar birçok firmanın toptan çanta ihtiyacını karşılamış bir firmayız. Çanta satışı sektörüne yeni giriş yapmış ya da bizi denemeye karar vermiş tecrübeli şirketler, kaliteli ve yaratıcı çanta çeşitlerimizle buluştuklarında bizimle uzun süre çalışmaya karar vermişlerdir.

Referanslarımız arasında Mavi Jeans, Kemal Tanca, Ayakkabı Dünyası, Hummel ve daha birçok sektöründe itibar kazanmış firma vardır. Ayrıca Almanya, Fransa gibi birçok Avrupa ülkesine ihracat gerçekleştirmekteyiz.

Türkiye'nin en gelişmiş çanta üreticileri olmaya çalışıyoruz ve bu yolda şimdiye kadar birçok adım atmamızla birlikte halen gelişmeye ve yenilikleri takibe devam etmekteyiz. Merkezimiz İstanbul'da olmakla birlikte İstanbul dışında birçok yurt içi şehre de çanta gönderimi yapmaktayız. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da birçok müşterimiz bulunmaktadır.

Siz de çanta temin etmek istiyorsanız, toptan çanta İstanbul ya da İstanbul dışına gönderimini en kısa sürede gerçekleştirebilir ve sizi de memnun müşterilerimiz arasına katabiliriz.

HER ÇEŞİT ÇANTA İMALATI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ

Ürünlerimiz günlük çanta ve çeşitlerinden bebek çantasına kadar uzanmaktadır. Son trend ürünler firmamız tarafından üretilmekte ve müşterilerimize gönderilmektedir. Başlıca ürünlerimiz bayan çantaları, sırt çantaları, spor çantaları, okul çantaları, evrak çantaları, bel çantaları, alışveriş çantaları, bebek çantaları ve daha birçoğu...

Bunların yanında set olarak alabileceğiniz çantalar da bulunmaktadır. Böylece çanta, kalemlik ve taşıma çantası uyumu isteyen kişiler için uygun modeller de bulundurmuş olursunuz.

Ayrıca özel tasarım çantalarımızdan da sipariş verebilir ve satış yaptığınız kişileri şaşırtabilir ya da pratik çözümler sunabilirsiniz.

TÜM ÇANTALAR KENDİ ÜRETİMİMİZDİR

Sitemizde kataloğumuzda sıralanan tüm ürünler kendi üretimimizdir. Tamamen yerli üretim olan ürünlerimiz ile ülkemizin ekonomisine katkı sağlıyor ve ileri taşımaya çalışıyoruz.

Çanta üretiminde öncelikli hedefimiz kalitesiyle, tarzıyla, kullanılışıyla en iyi çantaları üretmek ve insanlara faydalı olmaktır. Bu yolda kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanıyor, iyi işçilik için kaliteli imalat makineleri kullanıyor, üretimin her aşamasının kusursuz geçmesi için titizlikle çalışıyoruz.

Çantalarımızdan herhangi birini elinize aldığınızda kumaşının kalitesini hissedecek, tasarımıyla dikişlerine hayran kalacaksınız. Bizim temel amacımız müşterilerimize bu hisleri yaşatmak ve kaliteli çanta kullanmanın verdiği güveni sağlamaktır. Dayanıklı ve hoş ürünlerimizle tanışmak için bize telefon numarasıyla ya da e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG