+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

En çok tercih edilen çantalar

Akşam Davet Çantası Seçimine Dikkat!

Gençler ÇantaBlog:

Akşam çantaları, resmi etkinliklerde ve partilerde kullanılmak için tasarlanır. Bu modeller genel olarak küçük ve elde tutulmak üzere dizayn edilir. Pek çok uluslararası markanın aksesuar seçenekleri arasında ünlü tasarımcıların hazırladıkları davet çantalarına yer verilir.

Tasarımcısına, sezonuna ve kullanılacağı elbiseye göre değişen özellikler gösteren çantalar, son derece havalı, gösterişli, parlak ve şık olmak isteyen kadınların tercihlerini belirler. Bu amaçla kullanılacak olan çantalarda; pullar, payetler, boncuklar, kadife kumaşlar ve siyah saten en çok tercih edilen malzemelerdir.

 

İlginizi Çekebilir : plaj çantası modelleri

 

Mükemmel Elbiseler Şık Çantalarla Kombinlenebilir

Doğru giysiyle takım yapılan davet çantaları, tarzını bulunduğu ortama yansıtmak isteyen kadınların en önemli kozudur. Vintage mağazalardan seçilen eski ve klasik ürünler gece davetlerinde fark yaratmak isteyenlerin hedeflerine ulaşmasına katkı sağlar. İyi bir davet çantası kullanmak isteyenlerin; gidecekleri mekânı, davetin saati ve içeriğini, giyecekleri elbiseyi, ayakkabıyı ve saç stilini baştan belirlemesi daha doğru olur.

Davette kullanılacak kıyafet seçimine uygun bir çanta belirlemek için her iki ürünün prova esnasında yan yana bulunması son derece önemlidir. Özel bir yemek, davet ya da düğünde takılacak çantanın ebadı içine konulacak şeyler göz önünde tutularak belirlenmelidir. Günümüzde kimsenin yanından ayırmadığı cep telefonlarının sığacağı modeller, çanta sahibinin gece boyunca rahat etmesini sağlar.

En Çok Hangi Modeller Tercih Ediliyor?

Akşam çantalarının içine cep telefonunun dışında bir miktar para, en temel makyaj malzemeleri ve anahtarlar sığmalıdır. Fazlalık yapmayan, elbise ve ayakkabıyla uyumlu, ışıltı veren davet çantalar özel gecelerde tarzını yansıtmak isteyen hanımların ilk tercihidir.

Kısa boylu hanımlar için en ideal tercih;küçük, kare ve sapsız olan modellerdir. İnce ve uzun bayanlarsa desenli, renkli ve küçük portföy tarzı ürünleri kullanabilir. Kalçası geniş olan bayanlar için en ideal tercihse kısa saplı ve kendinden desenli kumaş çantalardır.

Çantaların kıyafeti tamamlayan en önemli parça olduğu unutulmamalıdır. Vücut şekliyle de uyumlu olması tercih edilen çantalar, kıyafetin rengiyle de bütünlüğü yakalamalıdır. Seçilen çantayla vücut kusurları kapatılabileceği gibi davetin en şık kadını olmak da mümkündür. 

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG