+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Farklı Çanta Çeşitleri Ve Toptan Çanta Üretimi

 

 

Farklı Çanta Çeşitleri Ve Toptan Çanta Üretimi

 

 

 Firmamız 1985 yılından bu yana çanta üretim hizmeti vermekte ve yurt dışına kadar ihracat yapmaktadır. Yurt dışında ve yurt içinde bulunan tüm büyük markalara hizmet vermekte, tüm müşterilerimizi memnun edebilmek için en iyi promosyon çanta üretimini yapmaktayız. Aklınıza gelebilecek tüm iyi markalar hizmetimizden faydalanmış ve memnun kalmıştır. Sahip olduğunuz iş yerine özel bir çanta üretimi yaptırmak istiyorsanız sizlere bu konuda yardımcı olabilir ve gerekli olan tüm işlemleri yerine getirebiliriz.

 

            Toptan çanta üretimini gerçekleştirirken, istediğiniz türden çanta üretimi yapabiliriz. Sırt, spor ve farklı çeşide sahip çantaların üretimini firmanız adına üretim yaparak kaliteli bir firma olduğunuzu gösterecek ve çantalar üzerinde reklamınız bulunacaktır. Bu reklamlar iş yerinizin kalite standardını arttıracak ve bu reklamlar sayesinde birçok müşteriye hizmet verme şansını yakalayacaksınız. Yaptığımız üretimlerden memnun kalmadığınız taktirde değişim talep edebilirsiniz. Bir çanta üretimi yaptırmadan önce örnek çanta modellerimize İnternet sitemiz üzerinden bakabilir ve istediğiniz çanta modelini seçebilirsiniz. Firmanıza özel çanta üretimlerinizi en uygun fiyatlarla bizleri tercih ederek yaptırabilirsiniz.

 

 İpli Çanta Üretimi

 

            Vermiş olduğumuz hizmetler arasında ipli, ipsiz ve çeşitli çanta modelleri de bulunmaktadır. Poşet niyetine kendi iş yerinizde bu çanta modellerini kullanabilir ve kendi iş yerinizin ismini bu çantaların üzerine yazdırabilirsiniz. Yazılar ve baskılar tarafımızca yapılacaktır. Böylelikle müşterilerinize verdiğiniz çanta üzerindeki reklamlar başka müşterilere referans olacak ve birçok kişi tarafından tercih edilme şansını yakalamış olacaksınız. Çanta üreticileri arasında vermiş olduğumuz hizmetten tüm markalar ve firmalar memnun kalmış, sonrasında da hep firmamızı tercih etmişlerdir. Eğer siz de farklı çanta çeşitlerinin üzerine kendi firmanızın ismini yazdırmak istiyorsanız ve modellere bakmak istiyorsanız www.genclercanta.com sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve kendinize uygun modelleri bulabilirsiniz.

 

 Alışveriş Çantaları Üretimi

 

 İş yerinize gelen özel müşterilerinize alışveriş çantası vermek istiyorsanız ve bu çantalarda sizin iş yerinizi temsil edecek yazıların bulunmasını istiyorsanız bu konuda da yardımlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gençler çanta olarak alışveriş çantalarınızın üzerine firmanızın hizmetleri ve hizmet detayları hakkında bilgiler verecek, irtibat numarasını da yazarak tercih edilmenizi sağlayacağız. Alışveriş çantaları üretimlerimiz son derece sağlam malzemelerle yapılmakta ve profesyonel ekibimiz tarafından üretilmektedir. Kullanmış olduğumuz teknolojiler sayesinde uzun süreli kullanım elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Yapacağımız üretim uzun yıllar boyunca işinize yarayacak ve sürekli kullanabileceksiniz. Çantaların tasarımı hakkında değişim talep ederseniz, farklı tasarımlar oluşturabilir ve sizlerin istekleri doğrultusunda bir tasarım oluşturabiliriz.

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG