+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Gençler Çanta Yalova, Konya, Bursa, Türkiyenin her Noktasında

 

Günlük Yaşama Dair En Önemli Eşya Çanta

Gençler Çanta Yalova, Konya, Bursa,  Türkiyenin her Noktasında

 Çanta imalatçıları olarak günlük yaşamın zorluğu ve ihtiyaçları doğrulusunda her alanda çanta üretimlerimiz var. Üretimlerimizin kaynağı tamamen ihtiyaçtan kaynaklanıyor. Her alan için bir modelimiz var. Her yaşa ve her kesime uygun olarak tasarlamış çantalar kadın, erkek ve çocuk olarak da ayırılıyor. Kadınlar için set çantalar, makyaj çantaları ve plaj çantaları gibi özel modellerimiz bulunurken çocuklarınız için okul ve anaokulu çantalarında da hem en kaliteli malzeme hem de oldukça sağlam çözümlerle çanta üretimi yapıyoruz. Toptan olarak üretim ve satış yaptığımız çantalarımız hep en son modayı takip ediyor.

 

 

 

 

 

Sadece çanta üretimi değil iyi bir satıcı ve dürüst bir ticaret için de çabalıyoruz. İnternet sitesindeki misyonumuz ile günü kurtartmak değil müşterilerimizle iyi ilişkiler içinde doğru bir iş ahlakı ile çalışmak bizim düsturumuz. Çanta üreticileriolarak sadece bu ilde değil Türkiye’nin her yerine çanta üretimi yaparken yanız zamanda Belçika, İspanya, Almanya, birleşik Krallık ve Fransa gibi ülkelere de çanta ihracatı yapıyoruz. Avrupa standartlarında yaptığımız ürünlerimizi önce ülkemiz daha sonra d yurt dışı için üretiyoruz. Üç dilde internet sitemizden de ürünlerimizin çeşitliliğinin ne kadar talep gördüğümüzle bağlantılı olduğunu göreceksiniz. Çanta üretimimizde bütün alanlar için bir çanta var. Hem makyaj ve plaj gibi özle alanlara hem de valiz ve sırt çantası gibi zor koşullara da çanta üretiyoruz.

 

Çantanın Serüveni Yalova’da

Çanta imalatçıları olarak bu il içinde toptan satışlarımız mevcut. Çanta sadece günlük kullanım için değil daha önce belirttiğimiz gibi özel alanlar içinde var. Hem bir ihtiyaç hem de moda malzemesi olan ürünlerimizi le oldukça büyük bir yol kat ettik. Gençler Çanta olarak online kataloğumuzdaki çeşitliliğimize rağmen üretimde hala daha yeni modeller ve yeni tasarımlar için uğraşıyoruz.

Sadece katalog için değil aynı zamanda özel siparişler ile de pek çok değişik çanta üretimini çanta üreticileri olarak başardık. Bu üretimlerimizin ispatı olarak internet sitemizdeki referanslarımız örnek olarak gösterilebilir. 

daha fazlası için http://genclercanta.com/blog

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG