+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Konya, Kayseri, Aksaray, Niğde, Nevşehir, Kırşehir, Isparta, Yozgat çanta imalatçıları

Çantanın Bin Bir Hali

Çanta üretiminde markamız için rekora koşarken çanta imalatçıları Konya, Kayseri, Aksaray, Niğde, Nevşehir, Kırşehir, Isparta, Yozgatolarak bu ilde de oldukça popüler bir üretici olmayı başardık.

Pek çok üretici firma olmasına rağmen Türkiye’de çok tercih edilirken aynı zamanda Avrupa’ya da çanta üretimi yapıyoruz. Avrupa içinde üretim yaptığımız ülkeler Belçika, İspanya, Almanya, Fransa ve Birleşik Krallık. Avrupa dışında Orta Doğu içinde hatırı sayılı bir üretimimiz var. Bizi bu kadar popüler yapan ise hem kaliteli hem de ekonomik seçimler isteye alıcılar. Bu konuş hem dikiş hem de sağlamlık olarak en iyi çantaları üretmek oldukça zor. Üretici olarak bunu başarabiliyoruz. Piyasa da pek çok toptan çanta üreten firmanın arasından bu şekilde sıyrılabiliyoruz.

 

Çanta üreticileri Konya, Kayseri, Aksaray, Niğde, Nevşehir, Kırşehir, Isparta, Yozgat ili içinde de pek çok alıcımız var. İnternet sitemizde misyonumuz bizi yansıtıyor. Oldukça hem ihtiyaç hem de moda malzemesi olan çantanın tarihsel olarak gelişimini takip ederek aslında her ihtiyaç için ne kadar önemli olduğunu farkında olarak üretim yapmak bizim için en önemli konu. Çanta sadece bir şeyi taşıma için değil aslıda en sevdiğiniz karakterin resmini taşıyan ya da en sevdiğiniz renge sahip olan yani sizi anlatan bir eşya. Çanta çeşitlerimiz arasında bu yüzden hem duygusal hem de işlevsel yönü olan pek çok tasarım var. Kataloğumuz arasında çeşitlerden mutlaka size uygun bir şey var.

Konya, Kayseri, Aksaray, Niğde, Nevşehir, Kırşehir, Isparta, Yozgat İçin Çanta Mevsimi

 

Çanta imalatçıları Konya, Kayseri, Aksaray, Niğde, Nevşehir, Kırşehir, Isparta, Yozgat ili için en çok tercih edilen çantalar plaj çantaları ve özel tasarımlar. Bu ilin iklimi ve güzel denizine uygun tasarımlar yapıyoruz. Bu yüzden toptan çanta alımlarında özellikle plaj çantalarında tercih sebebiyiz. Çanta alırken hem sağlamlık hem de göze hitap etmesi oldukça önemli. Sürekli değişen trendleri takip ederek üretim yapmak da oldukça zor bir iş ancak bu işi hakkı ile yârine getirmeye çalışıyoruz.

Çanta üreticileri Konya, Kayseri, Aksaray, Niğde, Nevşehir, Kırşehir, Isparta, Yozgat olarak özellikle özel tasarım için verilen siparişlerde oldukça ekonomik fakat çok sağlam malzemeden üretim yapaya dikkat ediyoruz. Bu ilin sıcak iklimine uygun ve güneşten solamayan sağlam çantalar için doğru adres olduğumuzun bilincindeyiz. 

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG