+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Kozmetik Çantası Seçerken Aman Dikkat!

Kozmetik Çantası Seçerken Aman Dikkat!

Gençler ÇantaBlog

Parti ve düğün sezonunun açıldığı bugünlerde doğru bir makyaj çantası seçerek hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra yapılacak etkili bir tercih, günlük kullanımın yanı sıra seyahatlerde istediklerinizi yanınıza almanızı sağlar.

Farklı makyaj ürünlerine ve mutlaka kullanmak istediğiniz seçeneklere göre belirlenmesi gereken çantalarda en önemli konu boyuttur. Dayanıklılık, kolay temizlenme özelliği ve renkler kişiliğinizin dışa vurumu olacaktır. Kozmetik ürünlerin konacağı çantanın su geçirmez olması olası dökülmelerde diğer ürünlerin zarar görmesini engeller.

İlginizi Çekebilir : Makyaj Çantası Modelleri

 

Şık Makyaj Çantalarına Yatırım Yapmaya Değer

Makyaj çantanızı yanınıza mı alacağınız yoksa evde mi kullanacağınız seçiminiz üzerinde etkilidir. Yanınızda taşımak için seçeceğiniz modellerin daha kompakt ve fonksiyonel olmasına özen gösterilmelidir. Evde ve banyoda kalacak olan çantaysa büyük ve sade olabilir. İçinde yeterli bölüme sahip göz farı, ruj, rimel ve kapatıcı gibi en önemli malzemeleri saklayacak iç hacmine sahip modeller gün boyu ihtiyaçlarınızı en ideal şekilde karşılamanıza yardımcı olacaktır.

Gündüz sıradan bir makyaj çantası geceyse şık bir davet çantası formuna dönüşebilecek tercihler, her ortamda farkınızı ortaya koymanızı sağlar. Bazı büyük modeller, sahip oldukları fermuarlı bölmeler sayesinde özel eşyaların korunması için de kullanılabilir. Özellikle seyahat ederken bavulunuzda düzenleyici olarak da kullanılacak modeller, aradığınız her ürünün elinizin altında olmasını sağlar.

Yazlık Elbiseler Eşlik Edecek Modeller

Yumuşak bir pamuklu makyaj çantası plaj elbiseleriyle bütünlük sağlayabilir. Çantanız ne kadar büyük olursa yanınıza alabileceğiniz malzeme sayısının da o kadar fazla olabileceği unutulmamalıdır. Bu aşamada çantanın içinde bir miktar nakit, anahtar ve telefon koyacak bir alan yaratarak günlük kullanım da sağlayabilirsiniz. Parti dönemler için eğlenceli seçenekler oluşturan modeller fermuarına asılacak ilginç aksesuar seçenekleriyle farklı bir kullanım yaratabilir.

Makyaj çantasında asi bir ruh arayanlar için;zımbalar, delikler ve metal zincirler kullanılabilir. Natürel renklere sahip olan modeller her zaman şıklığın sembolü olacaktır. Seyahatte kullanılacak makyaj çantasının içinde gündüz krem, nemlendirici, ruj, allık ve fırçalar yer almalıdır. Her türlü kullanıma uygun olan çift taraflı modeller makyaj çantanızı el çantanızın içinde taşımanıza imkân sağlar. 

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG