+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Marmara ve Akdeniz bölgesi Promosyon Çanta

Toptan Kadın Çantası Nereden Alınır?

Adana,Antalya,Burdur,Hatay,Isparta,Mersin,Balıkesir,Bursa,Çanakkale,Edirne,Kırklareli,Kocaeli,Sakarya,Tekirdağ,Yalova toptan ve promosyon çanta ihiyaçlarınızda Gençler Çantada aradıgınızı bulacaksnız.

 

Toptan çantaya dair her kategoride imalat ve toptan satış hizmeti sunan Gençler Çanta olarak yıllardan beri sektöre liderlik etmekteyiz. Okul çantası, kadın çantası, promosyon çanta, spor çantası ve sırt çantasının toptan satışını ve yurt dışına ticaretini yapmaktayız. Gençler Çanta olarak ayrıca bebek çantası, kreş çanta, makyaj çantası, ipli çanta, tasarım çanta, evrak ve laptop çantası, el çantası, kol çantası, plaj çantası imalatlarını yurt çapındaki güçlü referanslarımızla gerçekleştirmekteyiz.

Kurumsal Şirketlere Promosyon Çanta Siparişi Nasıl Verilir?

Turkısh Airlines, Mercedes, Mavi Jeans, TAI, English Home, Bosch, Balckberry, Ülker, Gürol Porselen, Eczacıbaşı, Efes Pilsen, dyo, Vakıfbank, Kahve Dünyası, Google, Madame Coco, Pınar, Sana, Coca Cola, Filli Boya, Türk Kızılay'ı gibi yüzlerce sektörünün lideri marka ile kurumsal olarak çalışmaktayız. Tasarım çanta, soğutucu çanta, ipli çanta ve promosyon çanta kategorisinde hem şirketlere özel tasarımlar gerçekleştiriyor, hem de kaliteli hizmet sunarak müşteri ağımıza yenilerini ekliyoruz.

Uluslararası platformda Avrupa'nın birçok ülkesine ve Ortadoğu'ya ticaret gerçekleştirerek ülke tanıtım ve ekonomisine katkı sağlamaktayız. İstanbul' da kurulan firmamız Bayrampaşa' da hizmet sunmaktadır. Online web sitemiz üzerinden tüm Dünya' ya ulaşarak, çanta imalat ve ticaretinde öncü olarak sektöre yön vermekteyiz. Telefonla irtibat kurarak, mail yoluyla, bizzat İstanbul showromumuzu ziyaret ederek tüm ürün çeşit ve fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz. Kaliteli ürün anlayışından taviz vermeden, kumaşından ipliğine, kesiminden pazarlama aşamasına kadar titizlik ve özgüvenle çalışıyoruz.

 

Toptan Çantada Ödeme Avantajları Var mıdır?

Toptan kadın çantası ve toptan okul çantalarında hem sezonda hem sezon sonu indirimler uygulamaktayız. Toptan birim fiyatı, toptan birim sayısına göre değişiklikler gösterebilir. Piyasa fiyatları, döviz kurları, kumaş ve malzeme kaliteleri toptan çanta ürünlerinin fiyatını belirlemekte önemli rol oynar. İmalatçı olduğumuz için ve sektördeki deneyimiz dolayısıyla toptan çantada ödeme avantajları ve uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Online kataloğumuzu sunduğumuz sayfadan binlerce ürün ve renk seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. Gençler Çanta Dericilik San. Ve Tic. Ltd, Şti. olarak Fudela koleksiyonu ve set çanta modelleri ve tüm toptan çantalarda sizin de ticaretinize katkı sağlıyoruz.

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG