+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Promosyon Toptan Çanta

Toptan Çanta ve Promosyon Çantada Gençler Çanta

Türkiye'nin 1985 yılından bu yanan kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle kurulan çanta imalat firması Gençler Çanta ürün yelpazesini genişleterek devam etmektedir. Firmamız Ortadoğu başta olmak üzere İngiltere, ispanya, Fransa ve Almanya gibi birçok ülkeye toptan çanta üretimi yaptığı gibi yurt içinde de sektörünün lideri şirketlerle çalışmaktadır. Referanslarımız arasında TAI, Mavi Jeans, Mercedes, Novo Nordisk, Sanovel, Pfizer, Bayer, Bilim, Roche, Unilever, Henkel, Michelin, Adidas, BP, Borusan, Tui Thomson, Red Bull markaları bulunmaktadır. Çanta imalat ve toptan çanta sektöründe ülkemizde lider, uluslar arası alanda da en iyiler arasında yer almaktayız.

Gençler Çanta Zenginliği Sunuyor

Okul çantası, spor çanta, makyaj çantası, evrak çantası, laptop çantası, seyahat çantaları ve bavullar, bel çantaları, kadın ve kozmetik çantalarında yüzlerce çeşit üretmekteyiz. El çantaları ve ipli çantalar, toptan okul çantası, soğutucu özelliğe sahip çantalar, kreş ve ön okul çantaları, taşıma çantaları, postacı modelleri ile el ve kol çantaları kategorileriyle çanta imalatının her alanında hizmet sunmaktayız. Ayrıca firmamızın özel tasarım grubu olan Fudela çantalar yüzlerce renk ve modelle elinizden, sırtınızdan düşürmeyeceğiniz modeller sunmaktadır. Özel tasarım çanta modellerinde toptan üretim ve satış talep görmekte, her geçen gün çeşitlerimizi artırmaktayız.

Toptan Çantada Kampanyalar

Toptan çanta satışlarında, toptan okul çantası satışlarında çeşitli dönemlerde yaptığımız indirim ve kampanyalardan faydalanarak kaliteli hizmet ağına katılabilirsiniz. Bayrampaşa İstanbul showromumuz’da tüm ürünleri görebilir, online bilgi alabilir, telefonla ürün ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kurumsal şirketler için promosyon çanta tasarım ve imalatları hakkında uzman kadromuzla görüşebilir, farklı tasarımları seçerek firmanızın tanıtımına katkı sağlayacak kaliteli ve şık çantalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Toptan satış konusunda uygun fiyat seçenekleri sunarak, müşteri memnuniyeti sağlayan Gençler Çanta olarak Dünya çapında daha çok ihracat yaparak ve müşteri ağımızı genişleterek ülke ekonomisine ve tanıtımına katkı sağlamayı görev olarak kabul ediyoruz. İnsan sağlığını ön planda tutarak çevre dostu ürünler imal ediyoruz. Özellikle çocuklar için okul çantalarında sağlığa zararlı olmayan maddelerden üretim yapıyoruz. Toptan çanta imalatının lideriyiz.

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG