+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Seyahat Çantalarının Farklı Türlerini Keşfet!

Seyahat Çantalarının Farklı Türlerini Keşfet!

www.genclercanta.comBlog:

Çok amaçlı seyahat çantaları, hemen hemen her tür program için uygun bir seçenektir. İş seyahatlerinden hafta sonu kaçamaklarına kadar kullanılabilecek olan çantalar erkek, kadın ve gençlerin kullanımına uygun olarak tasarlanır.

Sırtta taşınan çantalar özellikle profesyonel gezginlerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak hazırlanır. Tekerlekli olan sırt çantaları, ulaşım araçlarında çantaların taşınması için ayrılan bölmelere sığacak ölçülere sahiptir.

İlginizi Çekebilir : Seyahat Çantaları

 

Seyahat Çantasının Kullanım Amacı

Farklı gezi ve tatil programları için kullanılan çantalar tatil süresi, kat edilecek mesafe, kullanılacak ulaşım araçları ve kamp yapılacak yerlere göre belirlenmelidir. Şehir ya da kültür gezileri için en ideal seçenek sırt çantalarıdır. İç kısmı fonksiyonel olarak tasarlanan modeller hacim olarak küçük olmakla beraber körüklü cepler ve multi fonksiyonel bölümlere desteklenir.

Kamp seyahati çantaları;uzun yürüyüşler ve doğal ortamlar için özel olarak üretilir. Temel yaşam ihtiyaçlarının kolay bir şekilde organize olmasına yönelik olarak hazırlanan modeller ağırlıklı olarak yumuşak kumaş, canlı renkler ve kolay temizlenebilme özelliklerine sahiptir. Dış kısımlarında da yerlere sahip olan çantalara kancalar yardımıyla kamp malzemeleri de asılabilir.

Tekerlekli seyahat çantaları;genel olarak her türlü tatil programı için uygundur. Düz yollar ve kapalı mekânlarda tekerleklerinden çekilen çantalar zorlu yollarda sırtta taşınabilir. Dış tasarım olarak bakıldığında daha çok bavula benzeyen modeller gerektiğinde sırta asılır ve hareket kabiliyetinde özgürlük sağlar.

Günlük Kullanıma Uygun Seyahat Çantaları

Bazı modeller aynı zamanda günlük kullanım için de uygundur. Ne çok büyük ne de çok küçük olan ölçülere sahip modeller su matarasından fotoğraf makinesine, özel evraklardan kişisel malzemelere kadar her türlü eşyayı korur ve taşınmasını sağlar. Deneyimli gezginler her zaman için küçük sırt çantaları ve az eşyadan yana tercih kullansalar da özellikle bayanlar ve gençler büyük ve hacimli ürünleri tercih ederler.

Modern dünyanın en temel ihtiyaçlarını taşımak için yeterli alana sahip olan bir çanta aslında en ideal seçenektir. Seyahat çantalarının sağlamlığı ve kalitesi sizi yarı yolda bırakmaması açısından son derece önemlidir. Vücudumuzla uyumlu ve kullanım kolaylığına sahip modeller tatil kalitesi üzerinde de etkili olur.

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG