+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Sırt Çantası Modelleri

Sırt Çantası Modelleri

Son dönemde gittikçe popüler hale gelen sırt çantası modelleri, özellikle okula giden öğrenciler için oldukça kullanışlıdır. Öğrenciler dışında çalışan kesimin de tercihi sırt çantaları olmaktadır. Çantanın boyutlarına göre içine birçok eşya koyabilir ve kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Omuzlara yükü eşit şekilde dağıtması bakımından beden sağlığı için de idealdir. Peki, sırt çantasıseçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz? 

HER YAŞTAN KESİME HİTAP EDİYOR

Okul döneminin açılmasıyla birlikte sırt çantası satışlarında ciddi oranda artış olsa da, bu çantaların modası çok eskilere dayanıyor. Her yıl güncelliğini koruyan bir modele sahip olan sırt çantaları her yaştan kesime hitap ediyor. Sırt çantası modellerinde önemli olan dayanıklılık ve uzun süre kullanılabilir olmasıdır. Özellikle kollarında sökülme olmayacak çantaları tercih etmeniz, uzun yıllar aynı çantayı kullanabilmenize olanak sağlar. Modeline göre sırt çantası fiyatları değişiyor ancak çok uygun fiyatlarla, istediğiniz modelde sırt çantasıbulmanız mümkün. Çantanın içindeki yükü, omuzlara eşit olarak dağıtan sırt çantaları, beden sağlığını korurken modaya da ayak uydurmanızı sağlıyor. Üstten fermuarlı ve önünde küçük gözü olan modeller her yıl en çok satan sırt çantası modelleri arasında yer alıyor. Bunun dışında büzgülü ve hem sırt çantası hem kol çantası olabilen modeller de farklılık arayanlar için birebir. Yolculuk yapmayı sevenler ve yanlarında büyük bir valizle dolaşmak istemeyenler için çekçekli sırt çantaları ideal. Açılıp kapanabilen çekçek kısmı sayesinde hem sırt çantası olarak hem de valiz olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yine yolculuğu sevenler ve çekçeksiz fakat yolculuk için uygun çanta isteyenler için çok fazla gözü olan ve içine fazla eşya alabilen geniş çantalar uygundur. 

HER BÜTÇEYE UYGUN SIRT ÇANTASI 

Sırt çantası almadan önce nerede ve hangi amaçla kullanacağınıza karar vermelisiniz. Eğer okul için kullanacaksanız geniş ve rahat spor bir çanta işinizi görecektir. Hem okulda hem de dışarıda kullanmak için ise daha farklı ve tasarımlara sahip sırt çantası modellerine göz atabilirsiniz. Buna göre seçeceğiniz birçok çanta modeli vardır. Modele göre sırt çantası fiyatları değişmektedir ancak her bütçeye uygun bir çanta vardır.

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG