+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Sırt ve Golf Çantası Nasıl Seçilir

Golf Seyahat Çantası Nasıl Mı Seçilir? İşte Kılavuz!

Gençler ÇantaBlog :

Golf stili seyahat çantası seçerken göz önünde bulundurulması gereken kurallar oldukça nettir. Sırt ölçüsü açısından bedeninizle uyumlu bir çanta seçmek size ağır yükleri bile sağlıkla taşıma fırsatı tanıyacaktır. Sırt havalandırması da sağlayan süspansiyon özelliği sayesinde yükün %80 ağırlığı vücuda aktarılmaz. Yumuşak malzemeden hazırlanan golf seyahat çantaları bu kategoride bulunabilecek en ekonomik fiyatlı modellerdir.

İlginizi Çekebilir :  Spor Çanta Modelleri

 

Sırt Çantası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sert malzemelerle hazırlanmış seyahat çantaları, yumuşak malzemeli modellere nazaran daha etkili bir koruma sağlar. Bu modeller kaba valiz taşımak istemeyen gezginler ya da sporcular için tercih edilir. Üzerinde tekerlekleri bulunan ve kargoya verilme şartında kilitlenebilme özelliği gösteren ürünler her zaman tercih edilmelidir.

Arabada taşınma esnasında ikiye katlanabilen modeller kullanım kolaylığının yanı sıra yer yaratma açısında da avantaj sağlar. Doğru bir sırt çantası seçimi seyahate çıkmadan önce yapmanız gereken en önemli alışveriş olmalıdır. Seyahat boyunca sizin en yakın arkadaşınız olacak çanta seçimi yapılmadan önce temel ihtiyaçların belirlenmesi ve gezi sırasında hangi ulaşım araçlarının kullanılacağı hesap edilmelidir.

Sırt Çantalarının Gezi Sırasındaki Önemi

Golf şeklinde tasarlanmış sırt çantaları özellikle uzun süreli seyahatlerde son derece faydalıdır. Üzerlerinde çok fazla sayıda cep, fermuarlı bölüm ve aksesuar asma imkânı olan modeller aynı zamanda kolay bir şekilde temizlenebilir. İç kısmı fonksiyonel olarak tasarlanmış bir modelle, uzun süreli ihtiyaçları yanınızda taşımanız mümkündür.

Tekerlekli seyahat çantaları;uzun süreli gezi planlarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Hem tekerlekli hem de sırtta taşımaya müsait olan modeller, bavula benzemelerine rağmen bir sırt çantası olarak dizayn edilmiştir. Çantanın boş ağırlığı çok önemlidir. Kaliteli malzemelerle hazırlanmış ve hafif bir golf modeli her türlü seyahat için en doğru tercih olacaktır.

Hacim olarak küçük olan modellerin hemen her yerine kolay bir şekilde ulaşılabilir. Körüklü cepler sayesinde kullanım alanları genişlerken, ağırlık taşımak için takviye edilmiş ana bölüm yanınıza almak istediğiniz her eşya için yer yaratır. Hacim olarak büyük ve su geçirmez modeller özellikle kamp yapmak isteyen gezginler için en doğru seçimdir.

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG