+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Toptan Çantada Lider Firma | Gençler Çanta

Toptan Çantada Lider Firma | İstanbul Gençler Çanta

Türkiye İstanbul'da  toptan çanta imalatında lider firması olarak 32 yıldır hizmet sunmaktayız. Yurt içi ve yurt dışında çok sayıda kurumsal firma ile çalışarak portföyümüzü genişletiyoruz. Çantanın her alanında sayısız model ve seçenekle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. İstanbul' da kurulan firma, Bayrampaşa' da müşterilerine zengin katalog ağıyla hizmet sunmaktadır. Türkiye' nin kendi alanında lider firmalarıyla çalışıyor ve müşteri portföyümüze her yeni gün yeni insanlar katmak hedefiyle devam ediyoruz.

Gençler Çanta Kategorileri Nelerdir?

Bizler çantanın dev ismi olarak sırt çantası, kadın el ve kol çantası, makyaj ve kozmetik çantası, seyahat ve taşıma çantaları, bavul ve kabin ekipmanları, tasarım çantalar, soğutucu çanta, spor çantası ve okul çantalarıyla binlerce çeşit, yüzlerce renk ve desenle toptan çanta sektöründe emin adımlarla ilerliyoruz. Aynı zamanda suni deri evrak çantaları, ipli çantalar, postacı çantalar, kreş çantaları, promosyon çantalar, bel çantaları, kalemlik, laptop çantası, plaj çantası, bebek çantası, elbise ve alışveriş çantalarını farklı tasarım ve kaliteli malzemelerle üretiyoruz. Ayrıca Fudela koleksiyonumuzla, birçok kategoride farkımızı yaratıyoruz. Kurumsal şirketlerin açılış, kampanya, yılbaşı, bayram temalı promosyonlarına toptan üretimler yapıp, reklamcılık hizmetine de bir nevi katkı sağlıyoruz.

Toptan Çanta Alımında Fiyatlarımıza Göz Atın

Ülkemizin en önde gelen çanta imalatı ve toptan çanta, promosyon çanta alanında lider olarak yürüttüğümüz çanta sektöründe çeşitli dönemlerde sunduğumuz toptan alım kampanyaları ve indirimleri değerlendirmenizi öneririz. Özellikle kreş, okul öncesi ve okul çantalarında toptan okul çantası ticaretini en kaliteli ürünlerle, binlerce çeşit sunarak sağlamaktayız. Ortadoğu ülkeleri, İngiltere, İspanya, Fransa, Almanya gibi Avrupa ülkelerine ithalat yapıyor uluslar arası sektörde her geçen gün büyüyoruz.

Dünya devi şirketler, ilaç firmaları, belediyeler, okul ve eğitim kurumları, tekstil şirketleri ve onlarca lider firmalarla oluşturduğumuz referans ağımızı inceleyiniz. Okul çantaları toptan ticaretinde ülke çapında fark yaratarak, vizyon ve misyonumuzu geliştirerek yeni ürünler ekliyoruz. Popüler yaşamın tercihleri ve insan konforuna önem veriyor, şıklık ve kaliteyi ön planda tutarak işi toptan ve en iyi olarak yapıyoruz. Tüm modeller, fiyatlar için sitemizi inceleyiniz.

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG