+90 212 567 92 65
English  -  Deutsch

skype:gencler.canta?call

Toptan Okul Çantası Nereden Alınır

Toptan Okul Çantası Nereden Alınır?

Fudela Koleksiyonu ile çanta tasarım ve imalatında adından söz ettiren Gençler Çanta, sektörde uzun yıllardır lider konumda hizmet sunmaktadır. İstanbul kuruluşlu şirket ulusal alanda dev şirketlerle yaptığı referanslar dışında, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine gerçekleştirdiği ihracat sayesinde küresel bir marka haline gelmiştir. Kuruluşundan bu yanan daima kaliteyi ve titiz çalışmayı ön planda tutarak, müşteri ağını genişletmiş, çocuk sağlığı politikasıyla okul çantalarında fark yaratmıştır. Toptan çanta imalatı, promosyon okul çanta ve toptan okul çantası kategorilerinde ülkenin en iyisi olarak, her geçen gün kataloğumuza yeni çeşitler eklemekteyiz.

Hangi Çanta Çeşitlerinde toptan Satış Yapılmaktadır?

Hem imalat hem toptan satış temsil ediyor ve çantaya dair her alanda toptan satış sağlıyoruz. Kreş ve anaokulu çantası, okul çantası, kadın ve kozmetik çantası, bagaj çantaları, bavul ve kabin çantaları, ipli çantalar, spor ve sporcu çantaları, plaj ve alışveriş çantaları, soğutucu ve ilaç çantaları, tasarım çantalar, şirketlere özel tasarım çantaları, set çantalar, sırt çantaları, kadın çantası, portföy, cüzdan, kol çantası, bel çantası, kalemlik, elbise çantası, bebek çantası gibi çantanın her alanında toptan satışımız vardır. Bunlara ek olarak evrak çantaları ve laptop çantalarıyla iş dünyasına yönelik çantalarla da hizmet sunmaktayız.

Toptan Okul Çantası Fiyatlarını Belirleyen Nedir?

Güçlü referanslarla çalışarak, kaliteli hizmetimizi her sektöre taşımak ve özellikle okul çantalarında daha çok gelişmek için hem ürün seçeneklerimizi artırıyor hem de fiyatlara avantajlar sağlıyoruz. Çeşitli dönemlerde ve sezon sonlarında oluşturduğumuz kampanya, promosyon ve fırsatlarla cazip ödeme kolaylıkları sağlıyoruz. Kategoriler arasında bulunan binlerce ürün çeşidinde öncelikli hedef kalite olmakla birlikte promosyon çanta ve okul çantalarında piyasa, ekonomi, malzeme birim fiyatları ve uluslar arası ticarette döviz kurları göz önünde bulundurularak fiyat listesi oluşturulmaktadır.

Toptan Çanta Alımı İçin Nasıl İletişim Sağlanır?

Yirmiden fazla ülkeye toptan çanta satışı gerçekleştiren firmamız benimsediği şirket politikası ve gelişim odaklı duruşuyla çanta imalat ticaretinin her alanına hitap etmektedir. İstanbul Bayrampaşa'da bulunan mağazamızı ziyaret edebilir, ürün ve çeşitlerimizi görebilirsiniz. Web sayfamızın info bölümünden ve telefonla iletişim sağlayabilirsiniz.

Terazidere Mahallesi, Filiz Sokak, No:197/A 34035, Bayrampaşa - İstanbul
+90 212 567 92 65 / gencler@genclercanta.com
Her Hakkı Saklıdır © . Gençler Çanta BLOG